informacje

buttony
 
 
Masz pytania? Masz WebMark.czerwony  żółty  szary  zielony  niebieskiwybierz kolorystykę strony
strona główna | o stronie | download | galeria
linki | promocja | kontakt |

::  download - kliknij na nazwę programu aby go pobrać.

Madotate (389kB, ENG)

 

Nowy system z Redmond - Windows Vista dzięki wyposażeniu w AVALON (grafika) i INDIGO (komunikacja) ma prezentować rozbudowaną grafikę i niebywałe efekty wizualne. Jednak nie czekając na w.w. system, sami możemy osiągnać interesujący efekt naszych "okienek" programem Madotate. Program, notabene mało obciążający nasz RAM, pozwala uzyskać efekt Pulpitu 3D. Wyświetlane programy lub foldery możesz zamienić na trójwymiarowe i w dowolne strony je przesuwać. Autorzy wyposażyli program również w takie efekty jak przeźroczystość, przypiswanie skrótów klawiszowych do danych funkcji (hot key-ów) czy wybór pozornego oddalenia okienek od ekranu. Godne polecenia !

Kkriger (98kB, ENG)

 

Oto nowa generacja gier. Po wyjściu Doom 3, Far Cry, czy Half-Life 2 myśleliście że już nic nie zaskoczy? Oddaje wam do ściągnięcia bete Kkriegera, FPS-a o genialnej oprawie który na razie zajmuje... 98 KB! Oczywiście wymagania nie są zbyt skromne, Pixel Shader i 512 RAM są jak najbardziej na miejscu!

Resource Hacker (541kB, ENG)

Darmowy i prosty w obsłudze program do edycji zasobów. Umożliwia ingerowanie we wnętrze aplikacji i zmianę na przykład jej ikony, dźwięku odtwarzanego podczas uruchamiania lub ekranu powitalnego. Pozwala na edycję zasobów w plikach EXE i pokrewnych, np. DLL, CPL, OCX. Narzędzie należy uruchamiać po skopiowaniu na dysk twardy. 

bb5 unlock calculator (129kB, ENG)

Program do zdejmowania simlocka angielskich sieci z noki zabezpieczonych bb5 . Było to  dotychczas niemożliwe  bez znajomości kodu providera. Program działa na nokiach 6630, 6680, n70, n90, N91 i ma około 70% skuteczność.

DziobasPlayer (4.39MB, PL)

Czy miałeś kiedykolwiek problemy z kodekami audio/video? Najpierw szukałeś odpowiednich, jak w końcu znalazłeś to okazało się, że one psują coś z innymi kodekami. Ten program rozwiązuje tego typu problemy potrafi sam z siebie odtwarzać większość spotykanych filmów i nie trzeba nic instalować. Po prostu przeciągasz film na ikonę programu i już się cieszysz filmem.

Tclock (92kB, PL)

Program zastepujący standardowy zegar systemowy Windows'a. Możliwość synchronizacji czsuz serwerami internetowymi. Aplikacja posiada wiele opcji dotyczących pola obszaru oraz stylu wyświetlanai zegara np. przezroczystość paska startu .

SIW - System Information for Windows (Ok 1,5MB, ENG)

Bardzo rozbudowane narzędzie służące kompleksowemu pozyskiwaniu danych o systemie i sprzęcie. Ilość informacji zrobi wrażenie nawet na miłośnikach konkurencyjnych, rozbudowanych programów - jak choćby popularna AIDA. SIW prezentuje bardzo szczegółowe informacje zarówno na temat wszystkich podzespołów jak również systemu, aplikacji, procesów, sterowników czy kodeków. Wyświetla też informacje o procesach uruchamianych automatycznie podczas startu systemu. Za pomocą funkcji "secret" można wydobyć wszelkie hasła zapamiętywane np. przez przeglądarki. SIW podaje również szczegółowe informacje na temat sieci, portów, TCP/IP ruchu itp. Monitoruje obciążenie procesora oraz wykorzystanie pamięci. Aplikacja zawiera dodatkowe narzędzia, m. in. do odczytu zamaskowanych haseł czy zmiany numerów kart sieciowych MAC.

7-Zip (ok 1,5MB, PL)

Jest to moim zdaniem najlepszy program do archiwizacji danych (kompresowania i dekompresowania plików), a w dodatku w pełni darmowy. Wyróżnia się on wysokim stopniem kompresji, szybkością działania oraz łatwością obsługi.

AutoConnect (Ok 500kB ,PL)

AutoConnect to prosty, bezobsługowy program służący jak sama nazwa wskazuje do automatycznego łączenia i wznawiania połączenia z Internetem. Wystarczy wybrać z listy połączenie które używamy, a program sam zadba o to aby zawsze było aktywne.

IrfanView (ok. 1MB, ENG)    Spolszczenie

Szybka i ciesząca się bardzo dużą popularnością przeglądarka graficzna o bardzo rozbudowanych możliwościach. IrfanView odtwarza zarówno pliki graficzne jak i multimedialne oraz płyty Video CD. Umożliwia także, między innymi, katalogowanie plików, obróbkę i konwersję plików (również automatyczną), współpracę ze skanerem, dokonywanie zrzutów ekranowych, przygotowywanie wygaszaczy oraz wzbogacanie o opcjonalne moduły (plug-in'y) np. do odtwarzania plików muzycznych .mp3.

Torrent Master (ok. 1,5 MB, PL)

Program - wyszukiwarka, służący do wyszukiwania plików torrent na wielu stronach. Dzięki niemu możemy znaleźć interesujące nas gry, filmy, czy muzykę. Znalezione pliki torrent możemy otworzyć min. zamieszczonym na stronie programem uTorrent.

uTorrent (ok. 165kB, PL)

uTorrent to rewelacyjny klient sieci torrent. Aplikacja charakteryzuje się niewielkim użyciem zasobów systemowych, niewielkim rozmiarem, a także co ważne nie wymaga instalacji.

Rapidsearch (ok.20kB, ENG)

Program do przeszukiwania zawartości bogatych w najrozmaitsze pliki serwerów rapidshare.

miniOffice (3,8MB, PL)

Alternatywny pakiet biurowy  zawierający edytor tekstu oraz arkusz kalkulacyjny, którego podstawowymi atutami są: wysoka szybkość działania i niewielkie wymagania sprzętowe. Pomimo małych wymagań miniOffice oferuje wszystkie niezbędne w codziennej pracy biurowej narzędzia i funkcje takie jak: zaawansowane możliwości formatowania tekstu, obsługa tabel, wypunktowanie, numerowanie i konspekty numerowane, obramowanie i cieniowanie tekstu, funkcje autosuma i autonumerowanie. Do dyspozycji użytkownika jest także słownik języka polskiego pozwalający na bieżąco sprawdzać pisownię edytowanych dokumentów tekstowych, a tworzone dokument są kompatybilne z MS Office.


copyright by ryba 2006