informacje

buttony
 
 
Masz pytania? Masz WebMark.czerwony  żółty  szary  zielony  niebieskiwybierz kolorystykę strony
strona główna | o stronie | download | galeria
linki | promocja | kontakt |

linki - kliknij na adres strony aby ją odwiedzić.
www.arena-albionu.pl

Jest to strona najlepszego polskiego i oryginalnego RPG online. Ta gra potrafi wciągnąć na długie godziny. Polecam !

www.filmweb.pl

Filmweb.pl to najbardziej rozbudowany i najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy. Znajdziecie tu informacje, zwiastuny, tapety itp. z tysiącach starszych i nowych filmów. Strona ma własny ranking  więc łatwo  można się  zorientować  co warto obejrzeć.

www.ivo.pl

Jest to strona bardzo dobrego polskiego syntezatora mowy IVONA. Możemy na niej pobrać próbkę możliwości programu wpisując dowolny tekst i ściągając plik z jego odczytem oraz odsłuchać jak radzi sobie z czytaniem strony.

www.nautilus.org.pl

To strona fundacji zajmującej się zjawiskami paranormalnymi znajdziemy tu informacje min. na temat Atlantydy, śmierci klinicznej, reinkarnacji, jasnowidzenia, życia po śmierci i UFO.

www.sarmacja.org

Strona największego polskiego państwa wirtualnego - Księstwa Sarmacj, mikronacji  z bardzo aktywnym społeczeństwem, które wykształciło świadomość narodową, posiada własne władze (centralne i samorządowe), rozbudowany system prawny oraz historię i kulturę sięgające czasów starożytnych.

www.snikers.pl

Jest to strona progamu Snikers. Wirtualnego chłopca stworzonego w celu rozwijania i propagowania sztucznej inteligencji, po to aby każdy mógł z nim porozmawiać.

www.victorygames.com.pl

Victory Games jest największym Serwisem w Polsce, zajmującym się przeglądem małych gier freeware i shareware. Strona imponuje mnogością tytułów oraz szczegółowością opisów.

www.pl.wikipedia.org

Strona wolnej i bardzo bogatej w treści encyklopedii internetowej,  którą każdy może redagować.copyright by ryba 2006